Servisler

Boyama

Kullanımı bütün deniz ve okyanuslarda kanıtlanan yüksek standarda boyama işlemi… Uygulanan kaliteli boyama hizmeti ile tüm gemi türlerinin yüzey ve parçaları koruma altına alınmaktadır.

Yüzey Bakım

Yat, ticari gemi ve her tür büyük-küçük geminin yüzey bakımı uzman ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Deniz üstü ve altı parçaların uzun yıllar sağlam ve işler durumda kalması için yanınızdayız.

Kalite Kontrol

Baştan sona titizlikle yapılan servis işlemlerimizde uzmanlarımız kalite kontrol aşamalarını uygulamakta ve süreç takibini yapmaktadır. Dünya standartlarında hizmet için Vav Marine tecrübesine güvenin.

Car Ride

Procuring education on consulted assurance in do. Is sympathize he expression mr no travelling. Preference he he at travelling in resolution.

Helicopter

Northward by described up household therefore attention. Excellence decisively nay man yet impression for contrasted remarkably. 

Boya Koruma

Tüm gemi ve yatların deniz üstü ve altı parçalarında yüzey ve boya koruma işlemleri dünya standartlarında yüksek kaliteli malzeme ile uygulanmaktadır. Vav Marine ismini sektörde öne çıkaran ilkelerimizden ödün vermeden hizmete devam ediyoruz.

Mustafa Kemal Paşa Mah. Ayçiçeği Sk. No: 44/5 YALOVA TÜRKİYE +90 532 407 0924 vav@vavmarine.com

© 2023 Web Tasarım Fotografika